Ana sayfa ÜrünlerWindows 10 Ana Sayfa OEMOrijinal Microsoft Windows 10 Ev OEM 32/64 Bit USB 3.0 Yükleyici Tam Sürüm
Süper! Après plusieurs coééération, nous avons fourni la meilleure kalite özellikleri de dahil. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

Mükemmel çalışıyor. Sizinle uzun vadeli iş yapacağız. Teşekkürler.

—— Bruce

가격 이 가격 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Ben sohbet şimdi

Orijinal Microsoft Windows 10 Ev OEM 32/64 Bit USB 3.0 Yükleyici Tam Sürüm

Genuine Microsoft Windows 10 Home OEM 32 / 64 Bit USB 3.0 Installer Full Version
Genuine Microsoft Windows 10 Home OEM 32 / 64 Bit USB 3.0 Installer Full Version Genuine Microsoft Windows 10 Home OEM 32 / 64 Bit USB 3.0 Installer Full Version

Büyük resim :  Orijinal Microsoft Windows 10 Ev OEM 32/64 Bit USB 3.0 Yükleyici Tam Sürüm

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD/İrlanda/Singapur/Porto Riko/Almanya
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Windows 10 profesyonel

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Please Contact Us
Ambalaj bilgileri: Perakende / oem kutusu
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Haftada 800000
Detaylı ürün tanımı
Sürüm: 10 profesyonel kazanın aktivasyon süreleri: Bir PC için bir anahtar
dil: Muliti-Dil Anahtar: OEM / Perakende Anahtarı
Alan: Genel alan Durumu: Stock
Vurgulamak:

windows 10 home system builder

,

windows 10 home license key

Orijinal Microsoft Windows 10 Ev 32 64 Bit USB 3.0 Yükleyici Tam Sürüm 32/64 Bit

ÜRETİCİNİN TANIMI


Windows 10 Ev İşletim Sistemi: Doğrudan bir web sayfasına not almanıza izin veren yeni bir web tarayıcısıyla ve bilgilere göz atmanıza, e-postalarınızı yazmanıza ve daha pek çok şeye yardımcı olan kişisel bir dijital asistan olan Cortana ile üretken kalın. Oyun oynama zamanı geldiğinde, en sevdiğiniz Xbox One oyunlarını doğrudan Windows 10 PC'nize, dizüstü bilgisayarınıza veya tabletinize aktarın.

Ürün Özellikleri

Yeni Microsoft Edge web tarayıcısında not alın

Dokunmatik ekran veya fare aracılığıyla doğrudan web sayfasına çizim yapın, vurgulayın veya yazın, ardından notlarınızı başkalarıyla paylaşın.

Başlat menüsünü özelleştirme

En çok kullandığınız veya en son eklediğiniz uygulamaları, belirli klasörleri veya sistem ayarlarını göstermeyi seçin.

Parmak izinizi, yüzünüzü veya irisinizi kullanarak cihazınıza erişin

Windows Hello kullanan Windows 10 cihazları, varlığınızı tanıyacak ve şifreye gerek kalmadan kilidi açacaktır. (Parmak izi okuyucusu veya IR veya biyometrik sensör gerektirir.)

Ekranlar cihazlarınıza uyacak şekilde uyarlanır

Ekran yönü, kolay gezinmeye izin vermek için şeklini değiştirir ve uygulamalar farklı boyutlardaki ekranlara ölçeklenir.

Windows 10'da Xbox One oyunlarını oynayın

Xbox One oyunlarınızı Windows 10 PC, dizüstü bilgisayar veya tablete aktarın. Windows 10 için optimize edilmiş oyunlar oynayın veya dahili Oyun DVR ile oyun anlarını kaydedin ve paylaşın. (Geniş bant Internet gerekli.)

Tek ekranda kolayca çoklu görev

Ekrana dört adede kadar uygulama ekleyebilir veya ihtiyacınız olan öğelerle çalışmak için daha fazla alan elde etmek için sanal masaüstleri oluşturun.

Kişisel bir dijital asistandan yardım alın

Cortana, Windows 10 aygıtlarınızda hatırlatıcılar ayarlamak, e-posta yazmaya yardımcı olmak veya arkadaşlarınızla ve ailenizle sohbet etmek için yardımcı olur. (Cortana deneyimi bölgeye ve cihaza göre değişebilir.)

Bileşen

minimum

Tavsiye edilen

İşlemci

1 GHz saat hızı
IA-32 veya x86-64 mimarisi
PAE, NX veSSE2 desteği
Çift genişlikli karşılaştırma ve değiştirme (CMPXCHG16B) CPU talimatı, PrefetchW ve LAHF / SAHF için destekli x86-64 mimarisi

Bellek (RAM)

IA-32 sürümü: 1 GB
x86-64 sürümü: 2 GB
4 CİGABAYT

Grafik kartı

DirectX 9 grafik cihazı
WDDM 1.0 veya daha yüksek sürücü
WDDM 1.3 veya daha yüksek sürücü

Ekran

800 × 600 piksel 1024 × 768 piksel

Giriş aygıtı

Klavye ve fare Çoklu dokunmatik ekran
Ctrl, Alt ve Windows tuşları veya diğer donanım eşdeğerleri

Hard disk alanı

IA-32 sürümü: 16 GB
x86-64 sürümü: 20 GB
N / A

Windows 10 Home vs Windows 10 Pro: Ortak yönleri nelerdir?

Kullanıcıların çoğu için, Windows 10 Home ve Pro arasındaki farklar önemsiz olacaktır, çünkü her ikisi de günlük hesaplama için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlar. Başlıca farklılıklar işletme kullanıcılarını etkilemektedir.

Windows 10'un tüm sürümleri, Microsoft'un sanal asistanı olan Cortana ile birlikte gelir. Takvim girişleri yapabilir, dikte edebilir, uygulamaları açıp yerel dosyaları açabilir, web’de arama yapabilir ve PC'nizdeki ses komutlarından yol tarifleri alabilirsiniz. Microsoft, yakın zamanda Android ve iOS telefonlarına yönelik Cortana uygulamalarının Windows Phone'da sahip olduğu tam entegrasyonun yanı sıra yakında yayınlanacağını duyurduğundan, bu özellik gelecekte oldukça önemli olabilir. Windows 10'da Cortana'nın nasıl kullanıldığını buradan okuyabilirsiniz.

Microsoft Edge tarayıcısı her iki versiyonda da mevcuttur. Internet Explorer’dan çıkan bu kırılma ilginç bir sonuçtur ve Edge’in Chrome, Firefox ve Opera’yı değerli bir rakip haline getirmek için kesinlikle yeterli özellikleri vardır. Yeni teklif, çevrimiçi makaleleri çıkarmak için sökülen bir Okuma Moduyla, orada okumak için zamanınız olmayan makaleleri kaydetmek için bir Yazılı / Cep stili Okuma Listesinin yanı sıra web sayfalarını açıklama ve paylaşma özelliğiyle birlikte gelir. Daha fazla bilgi için Windows 10'da Edge tarayıcıyı kullanma kılavuzumuza bakın.

Windows, dokunma uyumlu bir geleceğe yolculuğunu sürdürdüğü için, Microsoft hem Home hem de Pro'da kullanıcı arayüzünde bazı önemli düzenlemeler yaptı. Gone, Windows 8 dokunmatik ekran düzeninin yerini alan, kafa karıştırıcı ve tamamen kafa karıştırıcı olan, bunun yerine Windows 7 masaüstünde modern bir yaklaşım. Bu, dokunmanın geride kaldığı anlamına gelmez; bunun yerine Windows artık kullandığınız donanım türünü algılayabilir ve uygun arayüzü sunabilir. Bu özelliğe Continuum denir ve yeni Windows'u çoğu dokunmatik ekranlı dizüstü veya Windows tablete sahip olmayan birçok kullanıcı için daha çekici hale getirmelidir.

Windows 10'a hoş bir ekleme, Sanal Masaüstlerinin tam entegre bir sürümüdür. Bu özellik, Windows'un geçmiş yinelemelerinde ortaya çıktı, ancak çalışması için her zaman ek yazılımlar gerekiyordu. Artık Yeni Görev Görünümü seçeneği sayesinde PC'nizde farklı çalışma alanları oluşturabileceksiniz. Ayrıca açık uygulamaları farklı masaüstlerine sürükleyip bırakarak tüm süreci sorunsuz, hızlı ve basit hale getirebilirsiniz. Bu yararlı özellik hakkında daha fazla bilgi edinmek için Windows 10 kılavuzunda Sanal Masaüstlerini Kullanma bölümünü okuyun.

Hem Home hem de Pro'da bulunabilen Windows'a yapılan diğer ana yükseltme, evrensel uygulamalardır. Bu fikir, Windows Mağazasından satın aldığınız herhangi bir evrensel uygulamanın PC, tablet, telefon ve hatta Xbox One gibi aygıtlarınızda çalışacağı basit bir fikirdir. Bu yeni uygulamaların gerçekte nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi için Windows 10'da Evrensel Uygulama Nasıl Kullanılır bölümünü okuyabilirsiniz.

Editions:

Bahsedilen tüm basımlar, çoklu kullanıcı arayüzü dillerini mümkün kılan dil paketleri kullanma yeteneğine sahiptir. Bu işlev daha önce yalnızca Windows 7 Ultimate veya Enterprise'da mevcuttu. Home ve Pro sürümlerinin tek dilli sürümleri de mevcuttu.

Ev
Windows 10 Home, PC'lerde, tabletlerde ve 2'si 1 arada PC'lerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tüketici odaklı tüm özellikleri içerir.


profesyonel
Windows 10 Pro, Home sürümüne dayanır ve işletmeler için gerekli olan ve işlevsel olarak Windows 8.1 Pro'ya eşdeğer özellikler ekler.


Pro Eğitim
Windows'un ilk sıralamasının bir parçası değil, bu sürüm indirimli K-12 akademik lisansı ile satın alınan yeni cihazlarda donanım ortakları için Temmuz 2016'da tanıtıldı. Bir Set Up School PC uygulaması içeriyor ve Cortana, Windows Mağazası önerileri ile Windows 10'un temel ipuçlarını ve püf noktalarını içermiyor.


kuruluş
Windows 10 Enterprise, BT tabanlı kuruluşlara yardımcı olacak ek özelliklerle birlikte Windows 10 Pro'nun tüm özelliklerini sunar ve işlevsel olarak Windows 8.1 Enterprise ile eşdeğerdir.


Kurumsal LTSB
Windows 10 Enterprise Uzun Vadeli Servis Şubesi (LTSB), Windows 10 Enterprise'a benzer, ancak Cortana, Windows Mağazası, Edge tarayıcı, Fotoğraf Görüntüleyici ve Hesap Makinesi'nin UWP sürümünü içermez (klasik sürümle değiştirilir) ve hiçbir özellik alamaz. güncellemeler, şirketlere güncelleme süreci üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Windows 10 Enterprise N LTSB ayrıca diğer N varyantlarında bulunmayan bileşenlere sahip değildir (aşağıya bakınız) ve Windows 10'un en soyulmuş baskısıdır.


Eğitim
Windows 10 Education, okullarda, kolejlerde ve üniversitelerde kullanılmak üzere tasarlanmış tüm Windows 10 Enterprise özelliklerini (Cortana hariç) sağlar. Microsoft’un Akademik Birim Lisansı ile kullanılabilir.


seyyar
Windows 10 Mobile, akıllı telefonlar ve küçük tabletler için tasarlanmıştır. Continuum özelliği de dahil olmak üzere tüm temel tüketici özelliklerini içerir. Windows Phone 8.1 ve Windows RT'nin gerçek halefidir.


Mobil Kurumsal
Windows 10 Mobile Enterprise, Windows 10 Mobile'daki tüm özellikleri, BT tabanlı kuruluşlara Windows 10 Enterprise'a benzer şekilde yardımcı olan, ancak mobil cihazlar için optimize edilmiş ek özelliklerle sunar.

XP’den bu yana tüm Windows sürümlerinde olduğu gibi, PC donanımı için tüm Windows 10 sürümlerinde, Avrupa ve Güney Kore’de, antitröst ile uyum sağlamak amacıyla medya oynatıcılar ve ilgili bileşenler dahil olmak üzere belirli çoklu ortam işlevlerini hariç tutan "N" ve "KN" varyasyonları bulunmaktadır. kararları. "Media Feature Pack" bu özellikleri geri yüklemek için indirilebilir ve yüklenebilir. Windows 8.1'de olduğu gibi, indirimli bir "Bing ile Windows 10" Windows SKU'su OEM'lerde mevcuttur; Microsoft’un farklı arama motorlarına değiştirilemeyen, Microsoft’un Bing arama motorunu varsayılan olarak ayarlayarak desteklenir. Öncelikle düşük maliyetli cihazlar için tasarlanmıştır ve aksi halde Windows 10 Home ile aynıdır.


Windows 10 Home vs Pro, Hangi Windows Sizin İçin Doğru?

Windows 10 Home ve Pro sonunda buradalar ve harika özelliklerle dolular. Windows 10 Home, Başlat Menüsü, Cortana, Pil Tasarrufu Modu, Aygıt Şifreleme, Sanallaştırma, Microsoft Edge ve daha fazlasını içerir. Evde bilgisayarınız için mükemmel bir seçim.


Windows 10 Pro, Windows 10 Home'un tüm işlevlerinin yanı sıra ek iş ve güvenlik özellikleri içerir. Windows 10 Pro, bir Etki Alanı, Bitlocker, Uzak Masaüstü ve Microsoft Passport'a katılma yeteneği olan Grup İlkesi Yönetimi ile birlikte gelir. İdeal bir seçim Küçük ve orta ölçekli bir işletme işletiyorsanız veya gelişmiş güvenlik arıyorsanız.

İletişim bilgileri
Ritol technology limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)