Ana sayfa ÜrünlerWindows 10 İşletim SistemiMicrosoft Windows 10 İşletim Sistemi Ev OEM Paketi 32/64 Bit Türkçe
Süper! Après plusieurs coééération, nous avons fourni la meilleure kalite özellikleri de dahil. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

Mükemmel çalışıyor. Sizinle uzun vadeli iş yapacağız. Teşekkürler.

—— Bruce

가격 이 가격 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Ben sohbet şimdi

Microsoft Windows 10 İşletim Sistemi Ev OEM Paketi 32/64 Bit Türkçe

Microsoft Windows 10 Operating System Home OEM Pack 32 / 64 Bit English
Microsoft Windows 10 Operating System Home OEM Pack 32 / 64 Bit English Microsoft Windows 10 Operating System Home OEM Pack 32 / 64 Bit English

Büyük resim :  Microsoft Windows 10 İşletim Sistemi Ev OEM Paketi 32/64 Bit Türkçe

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: İtalya
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certificate
Model numarası: KW9 - 00140

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Please Contact Us Directly
Ambalaj bilgileri: DVD + COA
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan 24 saat sonra
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Aylık 20000 adet
Detaylı ürün tanımı
Adı: Windows 10 Ev dil: İtalyanca / Fransızca / Almanca
Paket: Standart oem paketi Koşul: Yeni
Etkinleştirme: Dünyada% 100 Çevrimiçi Aktivasyon Garanti: Ömür boyu
Sürüm: Çok Dilli Sürüm Örnek sipariş: Destek
Vurgulamak:

win10 professional activation key

,

windows ten operating system

Windows 10 Home OEM 64 Bit Microsoft Windows 10 İşletim Sistemi 32/64 Bit Türkçe


Windows 10 Home vs Windows 10 Pro: farklılıkların özeti

Ev profesyonel
Bir etki alanı oluşturun ve katılın (iş ağı) Yok hayır Evet
BitLocker Yok hayır Evet
Grup İlkesi Yönetimi Yok hayır Evet
Uzak Masaüstü Yok hayır Evet
Hyper-V (sanallaştırma) Yok hayır Evet
Atanan Erişim Yok hayır Evet
Kurumsal Mod Internet Explorer Yok hayır Evet
İşletmeler için Windows Mağazası Yok hayır Evet
Güvenilir Önyükleme Yok hayır Evet
İşletmeler için Windows Güncellemesi Yok hayır Evet
Maks. desteklenen RAM 128 GB 2TB

Windows 10 Ev ve Windows 10 Pro: Farkları nelerdir?

Windows 10 Home sıkıca tüketiciye odaklanırken, Windows 10 Pro uzman kullanıcılar ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için çalışanlar için daha fazladır. Bu, Pro paketinde bulunan gelişmiş güvenlik özelliklerinde görülebilir.

BitLocker

BitLocker, güvenlik bilincine sahip kullanıcıların sürücülerini potansiyel bilgisayar korsanlarından tamamen korumalarını sağlayan bir şifreleme yazılımıdır. Windows 10 Pro'da Microsoft, serviste bazı ince ayarlamalar yaptı.

“BitLocker ile”, Microsoft’un İşletim Sistemleri Grubu’nun Kurumsal Başkan Yardımcısı Joe Belfiore’i açıklıyor ”diyen son kullanıcı, tüm sürücünün şifrelenmesi için tamamen ya da hiç bir karar almıyor ve bu şekilde çok fazla esneklik sağlamıyor. dosyalar dolaşıyor. Bu problemleri çözüyoruz. '

BitLocker'ın yeni yinelemesi, kullanıcıların dosyaları tek tek şifrelemelerine ve şifrelenmemiş dosyalarla birlikte saklamalarına olanak tanır. Ayrıca artık USB çubuklarda da aynı şekilde kullanılabilirler ve dosyaları okumak için uygun boşlukta olanlar arasında paylaşma yöntemlerini geliştirirler.

Uzak Masaüstü Bağlantısı

Hem Windows 10 Home hem de Pro, Uzak Masaüstü Bağlantısı oturumlarını başlatabilir, ancak yalnızca Windows 10 Pro çalıştıran bilgisayarlar uzaktan kontrol edilebilir. Windows 10 Ev makineleri yalnızca uzaktan desteklenebilir ve bu, örneğin ev kullanıcılarına ayarları nasıl değiştireceklerini göstermek için uzman bir uzmandır.

İşletmeler için Windows Güncellemesi

Windows 10 Pro'da güncellemeleri erteleme seçeneğine sahipsiniz, ancak bu seçenek gerçekten Ana Sayfa'da bulunmuyor. Microsoft, yamaları ve güncellemeleri Ana makinelere otomatik olarak zorlar. Onları birkaç saat durdurabilirsin, ama bu kadar.

Hatalı güncellemelerin işletme bilgisayarlarını etkilemesini önlemek için tasarlanmıştır ve güncellemeler birkaç ay boyunca ertelenebilir.

Hiper-V

Sanallaştırma, Windows 10 Pro'nun bir başka avantajıdır, ancak birkaçı kullanmak isteyecektir. Yerleşik bir VirtualBox'a sahip olmak gibi, ancak yine de Windows 10 Pro'da Hyper-V'yi manuel olarak kurmanız gerekecek. Ayrıca sanallaştırmayı destekleyen bir CPU'nuz olması gerekir.

İş özellikleri

Grup İlkesi Yönetimi ve Windows 10 Business Store'a erişim, WIndows 10 Pro için ayrılmış diğer özelliklerdir. Microsoft ayrıca, bulut barındırılan uygulamalara tek bir oturum açma ile Azure Active Directory'ye katılma özelliğini listeler.

Yalnızca Windows 10 Pro, bilgisayarların bir şirket ağına eklenmesini sağlayan bir etki alanına katılmayı (veya oluşturmayı) destekler. Windows 10 Home ile bunu yapamazsınız ve yerel bir kullanıcı hesabı yerine bir Microsoft hesabı kullanmaya zorlanırsınız.

Atanan Erişim, bir sysadmin'in bir Windows tableti yalnızca belirli bir uygulamayı çalıştırmasını kısıtlar (yalnızca birkaçı için geçerli olacak çok özel bir avantaj).


Tüm Windows 10 işletme sürümleri şu özelliklerle gelir:

1. Windows Güvenilir Önyükleme

Windows 10, kötü amaçlı yazılımın başlamasından önce başlayarak kötü amaçlı yazılımın gizlenmesini sağlayan yolları kapatır. UEFI Secure Boot ile birlikte kullanılan Windows güvenilir önyüklemesi, PC'nizin güvenli bir şekilde önyüklendiğinden ve başlatma sırasında yalnızca güvenilir yazılımların çalışabileceğinden emin olmanıza yardımcı olur.

2. Windows Merhaba4

Windows Hello4, günümüzün mobil ilk dünyası için tasarlanmış şifrelere kurumsal düzeyde uygun bir alternatiftir. Zaten sahip oldukları cihazları kullanarak bir kullanıcının kimliğini doğrulamak için doğal (biyometrik) veya tanıdık (PIN) araçlar kullanır. Akıllı Kart ve / veya altyapı gibi ek harici donanım gerektirmez.

3. BitLocker5

BitLocker5 ve BitLocker to Go, cihazınızdaki ve hatta USB sürücünüzdeki verilerinizi şifreler, böylece daha fazla korunursunuz.

4. Windows Bilgi Koruması6

Windows Bilgi Koruması6 (WIP) iş verilerinizi korumayı kolaylaştırır. WIP, tanımladığınız politikalara dayanarak korunan verilere kullanıcı ve uygulama erişimi sağlar. Böylece, kullanıcı deneyiminizi etkilemeden verilerin cihazlarınızda nerede yaşadığını korumaya yardımcı olabilirsiniz.

5. Koşullu Erişim7

Microsoft Intune8 gibi yönetim sistemiyle birlikte kullanılan Windows Aygıt Sağlığı Beyanı bulut hizmeti, güvenilir olmayan aygıtların şirket kaynaklarına erişmesini önlemeye yardımcı olan Koşullu Erişim hizmetleri sağlayabilir.


Windows 10 Home vs Pro, Hangi Windows Sizin İçin Doğru?

Windows 10 Home ve Pro sonunda buradalar ve harika özelliklerle dolular. Windows 10 Home, Başlat Menüsü, Cortana, Pil Tasarrufu Modu, Aygıt Şifreleme, Sanallaştırma, Microsoft Edge ve daha fazlasını içerir. Evde bilgisayarınız için mükemmel bir seçim.
Windows 10 Pro, Windows 10 Home'un tüm işlevlerinin yanı sıra ek iş ve güvenlik özellikleri içerir. Windows 10 Pro, bir Etki Alanı, Bitlocker, Uzak Masaüstü ve Microsoft Passport'a katılma yeteneği olan Grup İlkesi Yönetimi ile birlikte gelir. İdeal bir seçim Küçük ve orta ölçekli bir işletme işletiyorsanız veya gelişmiş güvenlik için arıyorsanız.

Gereksinimler

Gerekli İşlemci 1 GHz veya daha hızlı işlemci
Gerekli hafıza 32 bit için 1 GB RAM; 64 bit için 2 GB
Gerekli Sabit Disk Alanı 20 GB'a kadar kullanılabilir sabit disk alanı
Gerekli video kartı 800 x 600 ekran çözünürlüğü veya daha yüksek. WDDM sürücülü DirectX® 9 grafik işlemcisi
Gerekli bağlantı İnternet erişimi (ücretli olabilir)
Diğer sistem gereksinimleri Bazı özellikler için Microsoft hesabı gerekli. DVD izlemek, ayrı bir oynatma yazılımı gerektirir
Ek sistem gereksinimleri

Aktivasyon gerekli • Tek lisans • USB 3.0'da 32 ve 64 bit dahil

Ek Önemli Bilgiler

Windows 10 Pro OEM'i yüklemek için bir TEMİZ TESİSAT yapmanız gerekir. Temiz bir yükleme yapmak istemiyorsanız, Windows 10 Retail daha iyi bir seçimdir.
Temiz bir kurulum, kurulum işlemi sırasında sabit sürücünüzü biçimlendirmenizi gerektirir (sabit sürücünüzdeki tüm verileri kaybedeceksiniz).
Eski bir işletim sisteminden yükseltme yapamazsınız. Ancak, dosyalarınızı ve programlarınızı yedeklemek için sabit diskinizde bir bölüm oluşturabilirsiniz.
Ayrıca DVD veya USB sürücüyle kurulum ortamı oluşturmanız gerekecektir. Temiz bir kurulum yapmak ve kurulum ortamı oluşturmak için talimatlar siparişinizle birlikte gönderilir.
Windows 10 Pro OEM, bir bilgisayara yalnızca bir kez kurulabilir.

İletişim bilgileri
Ritol technology limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)