Ana sayfa ÜrünlerPC Sistem Yazılımı32/64 Bit PC Sistem Yazılımı Windows 7 Pro Yazılımı OEM 1 PC Sadece
Süper! Après plusieurs coééération, nous avons fourni la meilleure kalite özellikleri de dahil. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

Mükemmel çalışıyor. Sizinle uzun vadeli iş yapacağız. Teşekkürler.

—— Bruce

가격 이 가격 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Ben sohbet şimdi

32/64 Bit PC Sistem Yazılımı Windows 7 Pro Yazılımı OEM 1 PC Sadece

32 / 64 Bit PC System Software Windows 7 Pro Software OEM 1 PC Only
32 / 64 Bit PC System Software Windows 7 Pro Software OEM 1 PC Only 32 / 64 Bit PC System Software Windows 7 Pro Software OEM 1 PC Only

Büyük resim :  32/64 Bit PC Sistem Yazılımı Windows 7 Pro Yazılımı OEM 1 PC Sadece

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD / İrlanda / Almanya / Türkiye / Porto Riko / Singapur / HK / Mısır
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certificated
Model numarası: Windows 7 Professional Kutu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Please Contact Us
Ambalaj bilgileri: Orijinal OEM / Kutu Ambalajı
Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 1 ila 2 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Kredi Kartı
Yetenek temini: Ayda 20000
Detaylı ürün tanımı
Sürüm: Windows 7 Professional Kutu Paket içeriği: DVD + Anahtar Kartı
İşletim sistemi: Microsoft Windows 7 (32 ve 64 Bit) dil: birden çok dil
İçin uygun: Sadece 1 PC Uygulanabilir: Dizüstü / Masaüstü
Paketi: 7 Pro Perakende DVD Paketi Win Deneme sipariş: Destekler
Vurgulamak:

genuine microsoft software

,

microsoft office license key

32/64 bit Windows 7 Pro / Ev / Üstün Perakende Kutusu, Windows 7 Yazılımları OEM

Ürün Açıklaması:

Temmuz 2009'da, Windows 7 piyasaya sürüldü, onunla birlikte bazı yeni özellikler getirildi, ancak öncül Windows Vista'nın aero görünümüne yapışarak. Windows 7 birçok yeni özelliğe sahiptir, ancak çoğu zaman Windows işletim sisteminin "daha odaklı" bir sürümü olması amaçlanmıştır. Windows 7 tasarımının temel amacı, Vista'nın zaten uyumlu olduğu donanım ve uygulamaların çoğuyla uyumluluk sunmaktı.

Windows 7 İşletim Sistemi (OS), çoklu işletim özelliği ve Windows işletim sisteminin ana grafik arayüzü olan Windows kabuğunun bir parçası olan yeni bir görev çubuğu sunar. Windows 7, Windows XP ve Vista gibi önceki sürümlere göre daha kararlı bir işletim sistemi sunar. Windows 7'yi satın almadan önce, önce mevcut çeşitli yazılım sürümleri ve Windows 7 işletim sistemi tarafından sunulan özellikler hakkında bilgi edinin.

Farklı Windows 7 Sürümleri

Windows 7, diğerleri arasında Home Basic, Professional ve Enterprise dahil olmak üzere çeşitli sürümlerde gelir. Bir alışverişçinin satın aldığı sürüm, öncelikle mevcut bilgisayar sistemi yeteneklerine ve kişisel gereksinimlerine bağlıdır. Aşağıdaki tabloda, Windows 7'nin farklı sürümleri ve her biri arasındaki farklar açıklanmaktadır.

Windows 7 Sürümleri

Açıklama

starter Yalnızca Windows 7 işletim sistemiyken yeni PC'lerde ön kurulum olarak kullanılabilir; Başlangıç ​​Sürümü satın alınamaz; yalnızca IA-32 işlemci mimarisini destekler
Ev Premium Çoğu ülkede kullanılabilen ev primi, ev tipi Windows 7 özellikli bilgisayarların çoğunun varsayılan Windows işletim sistemi olarak yüklediği sürümdür; Özel bir aile paketi olarak da mevcuttur
Ev Temel Sadece bazı ülkelerde mevcuttur; bu sürüm, Microsoft ürünlerine büyük bir maruziyeti olmayan, gelişmekte olan piyasalarda kullanılmak üzere düzenlenmiştir.
Profesyonel Çoğu ülkede bulunur; küçük işletme sahipleri ve bilgisayar meraklılarını hedef alan; kullanıcıların bir Windows Server etki alanına katılmalarına izin verir
kuruluş Toplu lisanslama yoluyla satılır ve pazarın işletme segmentinde hedeflenir; perakende olarak mevcut değildir
nihai Bireysel lisans esasına göre çalışan ev kullanıcıları tarafından kullanılabilir; Home Premium ve Professional kullanıcıları bir ücret karşılığında Ultimate'a yükseltebilir

Windows 7'nin tüm sürümleri Ocak 2015'e kadar Microsoft Mainstream Desteği ve Ocak 2020'ye kadar olan güvenlik güncelleştirmeleri biçiminde Genişletilmiş Destek alır.

Windows 7 İşlemciler

Windows 7, 32 ve 64 bit işlemciler olmak üzere iki sürüm halinde gelir ve o sırada işlemcilerdeki en son yeniliği temsil eden 64 bit işlemcilerle birlikte. Aşağıdaki bölüm her iki işlemci türünü de ayrıntılandırıyor.

 • 32 bit: Intel Corporation tarafından düzenlendi ve hem Intel hem de AMD tarafından üretildi. 32-bit işlemci, 64-bit işlemcilerin bilgisayar gücünün ön saflarında yer aldığı 2011 yılına kadar en yaygın işlemci tipiydi.
 • 64-bit: IA-32'yi takip eden işlemcilerde bir sonraki adım. 64 bit işlemci, 32 bit işlemciden daha fazla miktarda sanal ve fiziksel belleği destekleyebilir. Başlangıçta AMD tarafından oluşturulan işlemci AMD, Intel ve diğerleri tarafından üretildi.

Windows 7 Özellikleri:

Windows 7, zarfı sunduğu özelliklere zorlamazken, Windows işletim sistemini bir şekilde odaklamaya yardımcı olur. Ve piyasaya sürülmemiş bir şey eklenmemiş olsa da, özellikle görev çubuğunda bazı yenilikçi değişiklikler oldu. Aşağıdaki bölümde, Windows 7 işletim sistemi ile sunulan bazı özellikler hakkında daha fazla bilgi verilmektedir.

 • Dokunma ve El Yazısı Tanıma: Bir bilgisayarın anlaşılır el yazısı girişlerini kağıt belgelerden, fotoğraflardan, dokunmatik ekranlardan ve diğer aygıtlardan yorumlama yeteneği. Bu, tarayıcı gibi ortamlar veya hatta kalem tabanlı bir yüzey yoluyla oluşabilir.
 • Sanal Sabit Diskler: Birden fazla işletim sisteminin bağlanmasını ve ana bilgisayar görevi gören tek bir makinede bulunmasını sağlar.
 • Çok Çekirdekli İşlemciler: Birbirinden bağımsız hareket eden iki veya daha fazla merkezi işlem birimine veya çekirdeğe sahip tek bir bilgi işlem bileşeni. Bu, daha iyi çoklu görevler için izin verir.
 • Kontrol Paneli: Kontrol Paneli, kullanıcıların bilgisayarlarının günlük görünümüyle ilgili diğer alanların yanı sıra, ekranın görünümü ve hissi, bilgisayarları kurtarma ve sorun giderme ve sistem simgeleri gibi bu yönlerini kontrol etmelerini sağlar. masaüstü ortamları.
 • Windows Eylem Merkezi: Eskiden Windows Güvenlik Merkezi, Windows Eylem Merkezi, kullanıcıların bilgisayarlarının güvenliğini ve bakımını kontrol etmelerini sağlar.
 • Windows Görüntüleme Bileşeni Etkin Görüntü Kod Çözücüleri: Ham görüntü küçük resimlerinin yanı sıra, Windows Gezgini'nde işlev gören önizleme ve meta veri görüntülemelerini etkinleştirir.
 • Görev çubuğu: Görev çubuğu, en azından görsel olarak geçmiş araç çubuklarından gelen en büyük tek değişikliktir. Windows 7 görev çubuğu, kolay erişim için uygulamaların ve programların sabitlenmesini sağlar. Ayrıca, görev çubuğu düğmelerinin yeniden sıralanmasını sağlar.
 • Windows Aero Snap: Ekranın üstüne sürüklenen bir pencerenin büyütülmesini sağlar. Bu aynı zamanda pencereleri ekranın sol veya sağ tarafına sürüklemeyi içerir; bu da karşılaştırma için bu dulları yakalar.
 • Video Modları: Desteklenen video modları 16 bit sRGB, 24 bit sRGB, 30 bit sRGB, genişletilmiş renk gamı ​​sRGB ile 30 bit ve 48 bit scRGB içerir.
 • USB 2.0: Endüstri standardı olan bir Evrensel Seri Veri Yolu bağlantı noktası, klavye, fare, kulaklık, fare, harici sabit diskler ve daha fazlası gibi USB kablolarına ve aygıtlarına izin verir. USB 3.0 standardının sonlandırılmasındaki gecikmeler nedeniyle USB 3.0 dahil değildir.
 • Oyunlar: Windows 7, bazıları Windows Vista işletim sisteminden kaldırılmış çeşitli oyunlar sunar. Bazıları, rakiplerin çevrimiçi oynamalarına izin veren dahil olmak üzere yeni oyunlar da ekledi.
 • Internet Explorer 8: Windows 7 için varsayılan tarayıcı, Windows Internet Explorer 8, Internet Explorer 7'nin öncüsüdür.
 • Windows Media Player 12: Windows 7 ile birlikte piyasaya sürülen Windows Media Player 12, ses izlemenin yanı sıra video izlemeye de izin veriyor. Videolar ve müzik, medya oynatıcı aracılığıyla erişilebilen bir kütüphanede saklanabilir.
 • Windows Sanal Bilgisayar: Windows 7 ile birlikte verilir ve yalnızca Windows 7 ana işletim sistemlerini destekler. Donanım desteği olmadan PC'lerde çalışabilir ve Microsoft Web sitesinden indirilebilir.
 • Uzak Masaüstü Protokolü: Microsoft tarafından geliştirilen, kullanıcıların bilgisayarlarını başka bir bilgisayardaki bir grafik arabirim kullanarak bir ağ bağlantısı üzerinden kullanmalarını sağlamak için geliştirilen özel protokol.
 • DirectX 11: Windows 7 ile aynı anda piyasaya sürülen DirectX, multimedya uygulamalarında, özellikle de Microsoft platformlarında oyunlarda ve programlarda kullanılır.

İletişim bilgileri
Ritol technology limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)