Ana sayfa ÜrünlerPC Sistem YazılımıStandart / Veri Merkezi Windows Server 2012 R2 OEM 1PK DVD 2CPU / 2VM
Süper! Après plusieurs coééération, nous avons fourni la meilleure kalite özellikleri de dahil. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

Mükemmel çalışıyor. Sizinle uzun vadeli iş yapacağız. Teşekkürler.

—— Bruce

가격 이 가격 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Ben sohbet şimdi

Standart / Veri Merkezi Windows Server 2012 R2 OEM 1PK DVD 2CPU / 2VM

Standard / Datacenter Windows Server 2012 R2 OEM 1PK DVD 2CPU / 2VM
Standard / Datacenter Windows Server 2012 R2 OEM 1PK DVD 2CPU / 2VM Standard / Datacenter Windows Server 2012 R2 OEM 1PK DVD 2CPU / 2VM Standard / Datacenter Windows Server 2012 R2 OEM 1PK DVD 2CPU / 2VM

Büyük resim :  Standart / Veri Merkezi Windows Server 2012 R2 OEM 1PK DVD 2CPU / 2VM

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD / İrlanda / Almanya / Türkiye / Porto Riko / Singapur / HK / Mısır
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: P73-06165 / Özelleştir

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20 ADET
Fiyat: Please Contact Us
Ambalaj bilgileri: Orijinal fabrika mühürlü oem ambalaj
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Haftada 80000
Detaylı ürün tanımı
Sürüm: windows server 2012 r2 standart Bit: 64-Bit
CALS: 5 Kullanıcı Durumu: HİSSE SENEDİ
dil: Dil Sınırlaması Yok / Özelleştir Türü: Oem yeni anahtar
Paket: DVD + Anahtar Kartı Nakliye maliyeti: Ücretsiz
Koşul: Yeni Etkinleştirme: Dünyada% 100 Çevrimiçi Aktivasyon
Boyutlar: 7.5 X 1 X 5.5 inç Deneme sipariş: Evet
Vurgulamak:

genuine microsoft software

,

windows 7 home premium retail box

Standard & Datacenter R2 64Bit İngilizce Windows Server 2012 Perakende Kutusu 1PK DVD 2CPU / 2VM OEM paketi


“Orijinal Ekipman Üreticisi” OEM yazılımı doğrudan bilgisayar üreticisine satılır veya daha küçük sistem entegratörleri ve “klonlama” veya isimsiz bilgisayarlar için (sizin gibi son kullanıcıya) sistem kurucu hobileri için dağıtılır.

OEM versiyonları sadece yazılıma eklenmiş olan elektronik bir yardım el kitabı veya küçük bir başlangıç ​​el kitabı ile birlikte gelir.

Yazılımın kendisi, Perakende Kutu sürümüyle aynı programları içeriyor, ancak Perakende Kutu sürümü normalde küçük bir basılı el kitabı ve lüks perakende kutusuyla birlikte geliyor. Bunun yanı sıra, OEM Yazılım, Microsoft'un ücretsiz teknik desteğini içermez, çünkü işletim sistemini kurma konusunda derinlemesine bilgi sahibi olan bir kullanıcı içindir.

OEM Microsoft yazılımı, üreticiden bir Orijinallik Sertifikası etiketi veya etiketi olan bir COA ile birlikte yükleme sırasında girmeniz için anahtar kodunu ve Windows Update gibi bir Windows Güncellemesi almak üzere sisteminizin Microsoft ile etkinleştirilmesini / kaydedilmesini içerir. Internet Explorer 7, Windows Defender, Media Player 11 vb.

İşletim sistemi:

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard x64-bit

· Dil (ler): İngilizce

· Lisans Türü: Lisans

· Dağıtım Ortamı / Yöntem: DVD-ROM

· Lisans Adet: 2 ek işlemci

· Lisans Fiyatlandırması: OEI

· Lisans Detayları: 64-bit

Windows Server 2012 R2 - Standard Edition Ürün Açıklaması

Bu yazılım bir DSP sürümüdür, yeni bir sunucu dışında bir Windows Teslimat Servis Ortağı sürümünü satın alamazsınız.Windows Server, dünyanın en büyük veri merkezlerinin çoğuna güç verir, dünyadaki küçük işletmelere olanak tanır ve aradaki her boyuttaki kuruluşlara değer sunar. Bu mirası temel alan Windows Server 2012, sanallaştırma, ağ iletişimi, depolama, kullanıcı deneyimi, bulut bilişim, otomasyon ve daha fazlasını kapsayan yüzlerce yeni özellik ve geliştirmeler sunarak kategoriyi yeniden tanımlıyor.


Basitçe söylemek gerekirse, Windows Server 2012, maliyetleri azaltmak ve tamamen yeni bir işletme değeri sağlamak için BT işlemlerinizi dönüştürmenize yardımcı olur.


Hem Standart hem de Datacentre sürümleri aynı özellikleri sağlar; Baskıları farklılaştıran tek şey Sanal Makinelerin sayısıdır (VM'ler).


Standart sürüm lisansı, iki işlemciye iki adede kadar VM çalıştırmanıza izin verir (Ürün Kullanım Hakları belgesinde belirtilen VM kullanım haklarına tabi). Bir Datacentre sürümü lisansı, iki adede kadar işlemcide sınırsız sayıda VM çalıştırmanıza izin verir. Veri Merkezi sürümünde bulunan tüm özellikler, yerine çalışma kümelenmesi gibi yüksek kullanılabilirlik özellikleri de dahil olmak üzere Standart sürümünde de mevcuttur. İki baskı arasındaki tek fark sanallaştırma hakları olacaktır.

OEM Yazılım Bildirimi:
· OEM Sistem Üreticisi yazılımını satın almak için, bir Sistem Üreticisi olmanız ve Sistem Üreticisi Lisansını kabul etmeniz gerekir. "Sistem Üreticisi", Orijinal Sistem Üreticisi, bir Montajcı, Bir Yenileme veya Müşteri Sistemlerini bir üçüncü tarafa satan bir yazılım ön yükleme aracı anlamına gelir. OEM yazılımı SADECE tamamen monte edilmiş bir bilgisayar sistemi ile dağıtılabilir.


· Masaüstü işletim sistemi veya uygulama yazılımı için, yazılımın OEM Hazırlık Takımı (OPK) kullanılarak, tamamen monte edilmiş bilgisayar sisteminin sabit diskine önceden kurulmuş olması gerekir.


· Yazılımı kuran sistem üreticisi, son kullanıcı desteğinin sağlanmasından sorumludur.

“Orijinal Ekipman Üreticisi” OEM yazılımı doğrudan bilgisayar üreticisine satılır veya daha küçük sistem entegratörleri ve “klonlama” veya adsız bilgisayarlar için (sizin gibi son kullanıcıya) sistem üreticisi hobileri için dağıtılır. OEM sürümleri yalnızca bir ürünle birlikte gelir. Yazılımın içinde yer alan elektronik yardım kılavuzu veya küçük bir başlangıç ​​kılavuzu Yazılımın kendisi, Perakende Kutu sürümüyle aynı programları içeriyor, ancak Perakende Kutu sürümü normalde küçük bir basılı kılavuzla birlikte ve süslü perakende kutusuyla birlikte geliyor Yanında, işletim sistemi kurmak için derinlemesine bilgi sahibi olan bir kullanıcı olduğu için OEM Yazılımında Microsoft ücretsiz teknoloji desteği bulunmaz .. OEM Microsoft yazılımı, üreticiden Orijinallik Sertifikası etiketi veya çıkartması olan bir COA ve ayrıca artı kodunu içerir. Internet Explorer 7, Windows Defender, Media Pla gibi Windows Güncellemelerini almak için kurulum sırasında giriş yapmanız ve sisteminizin Microsoft ile etkinleştirilmesi / kaydedilmesi için yer 11 ve benzeri


Windows Small Business Server 2003'ü de içeren Windows Server 2003'ün destek sona erdiğini biliyor muydunuz?
Maliyetleri düşürmek ve güvenliği artırmak için bir yükseltme planı uygulamanıza yardımcı olabiliriz. Desteğin sona ermesinin, 14 Temmuz 2015'ten sonra güvenlik sorunlarıyla mücadele etmek için artık güncelleme veya yama almayacağınız anlamına geldiğini unutmayın. Güncellemeler olmadan, sistemleriniz güvenlik ve uyumluluk sorunlarına açıktır. Kuruluşunuz örneğin Visa ve MasterCard işlemlerini gerçekleştiriyorsa, Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standardı (PCI DSS) ile ilgili sorunlarınız olabilir.

Özellikler

Sunucu sanallaştırma
Depolama

Sunucu yönetimi ve otomasyon
Web ve uygulama platformu
Erişim ve bilgi koruması
Sanal masaüstü altyapısı

Ürün Detayları

Lenovo® 4XI0E51596 Windows Server 2012 R2 Standard yazılım lisansı, ofis üretkenliği çalışmaları, arama ve göz atma için uygundur. İki işlemciyi ve iki sanal makineyi destekler. Yazılım lisansı, Windows işletim sistemiyle çalışır. Minimum 32 GB sabit disk alanına, minimum 1,4 GHz işlemci hızına, 512 MB RAM, DVD-ROM ve internet bağlantısına sahip bir sistem gerektirir.

Ofis üretkenliği çalışmaları, arama ve göz atma için kullanılan yazılım lisansı
Lisanslar: 2 CPU, 2 sanal makine
İşletim sistemi: Windows
Sistem gereksinimleri: Minimum sabit disk alanı: 32GB, Minimum işlemci hızı: 1,4 GHz, Minimum RAM boyutu: 512MB, Çevresel arabirim aygıtları: DVD-ROM
Lisans fiyatlandırması: OEM
Dil desteği: çok dilli
Lisanslama programı: Satıcı seçenek seti (ROK)
Platform destekli: PC

pencereler ofis Sunucu
Win10 pro Perakende Win10 pro oem Office 2013 Pro Perakende Office 2013 Ev ve iş yeri kazanmak için Perakende Server2008 standardı (R2) Server2008 Kurumsal (R2)
8.1 pro Perakende kazanın 8.1 pro oem kazan Office 2013 standart Perakende Office 2013 Pro Plus Perakende Server2012 standardı (R2) Server2008 Kurumsal (R2)
7 Pro Perakende kazanın 7 pro oem kazan Office 2016 Pro Perakende Office 2016 Ev ve iş / öğrenci kazanmak için / Mac Retail Server2012 Veri merkezi (R2) Server2016
İngilizce / Fransızca / Almanca / Rusça / Türkçe / İspanyolca / İtalyanca / Portekizce / Lehçe / Japonca / Korece ... Office 2016 standart Perakende Office 2016 Pro Plus Perakende

1, Aktivasyon Garantisi: Yaşam süresi. çevrimiçi kontrol desteği

2, Tüm ürünler Özelleştirilmiş dil desteği.

3. daha fazla bilgi bize ulaşın

SQL Server Adobe
2008/2012/2014/2016 Xi yanlısı / x yanlısı Pro DC / CS6

İletişim bilgileri
Ritol technology limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)