Ana sayfa ÜrünlerWindows ürün anahtar kodu

Ürün Anahtarı Microsoft Windows 10 Pro Perakende Anahtarı, Windows 10 Pro Etkinleştirme Anahtarı Kodu OEM Etiket

Süper! Après plusieurs coééération, nous avons fourni la meilleure kalite özellikleri de dahil. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

Mükemmel çalışıyor. Sizinle uzun vadeli iş yapacağız. Teşekkürler.

—— Bruce

가격 이 가격 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Ben sohbet şimdi

Ürün Anahtarı Microsoft Windows 10 Pro Perakende Anahtarı, Windows 10 Pro Etkinleştirme Anahtarı Kodu OEM Etiket

Product Key Microsoft Windows 10 Pro Retail Key , Windows 10 Pro Activation Key Code OEM Sticker
Product Key Microsoft Windows 10 Pro Retail Key , Windows 10 Pro Activation Key Code OEM Sticker Product Key Microsoft Windows 10 Pro Retail Key , Windows 10 Pro Activation Key Code OEM Sticker

Büyük resim :  Ürün Anahtarı Microsoft Windows 10 Pro Perakende Anahtarı, Windows 10 Pro Etkinleştirme Anahtarı Kodu OEM Etiket

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD/İrlanda/Singapur/Porto Riko/Almanya
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Windows 10 profesyonel

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Please Contact Us
Ambalaj bilgileri: Perakende / oem kutusu
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Haftada 800000
Detaylı ürün tanımı
Sürüm: 10 profesyonel kazanın aktivasyon süreleri: Bir PC için bir anahtar
dil: Muliti-Dil Anahtar: OEM / Perakende Anahtarı
Alan: Genel alan Durumu: Stock
Vurgulamak:

windows 10 product key sticker

,

windows 10 pro product key code

Ürün Anahtarı Windows 10 Pro Microsoft Windows 10 Pro Etkinleştirme Anahtar Kodu OEM Etiket

Ürün Açıklaması


Platform: Pro | Baskı: 64 Bit


Windows Pro 10 64Bit Türkçe 1 paket DSP DVD'si. Windows 10 çok tanıdık ve kullanımı kolay, bir uzman gibi hissedeceksiniz. Başlat Menüsü genişletilmiş bir formda, artı sabitlenmiş uygulamalarınızı ve sık kullanılanlarınızı getireceğiz, böylece sizi hazırlar ve sizi bekliyorlar. Hızlı bir şekilde çalışmaya başlar ve devam eder, güvende olmanıza yardımcı olmak için daha fazla yerleşik güvenlik sunar ve sahip olduğunuz yazılım ve donanım ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Windows 10, size daha iyi bir web deneyimi sunmak için tamamen yeni bir tarayıcı olan Microsoft Edge ile birlikte gelir. Doğrudan web sayfalarına2 yazın veya not yazın ve bunları başkalarıyla paylaşın, çevrimiçi makaleleri dikkat dağıtmadan okuyun ve en sevdiğiniz okumaları daha sonra erişmek üzere saklayın. Ayrıca Cortana3 etkin durumdayken, rezervasyon yapmak veya incelemeleri okumak gibi ana eylemler gibi ana eylemlere, bulunduğunuz sayfadan ayrılmadan anında erişebilirsiniz. Dört uygulamaya kolayca oturtun ve tüm açık işleri tek bir görünümde görün. Daha fazla alana ihtiyaç duyduğunuzda veya işleri projeye göre gruplandırmak istediğinizde sanal masaüstü bile oluşturabilirsiniz. Windows 10, uygulamalarınızın tüm cihazlarda, tüm modlarda harika görünmesini ve çalışmasını sağlar. İkisi bir arada cihazlarda, ekranınız dokunmatik veya klavye ve fare ile çalışmak üzere optimize edilebilir. Gerekli İşlemci1 GHz işlemci veya daha hızlı, Gerekli Bellek 32 bit için 1 GB RAM; 64 bit için 2 GB, Zorunlu Sabit Disk Alanı 20 GB'a kadar kullanılabilir sabit disk alanı, Gerekli ekran kartı 800 x 600 veya daha yüksek ekran çözünürlüğü. WDDM sürücülü DirectX 9 grafik işlemcisi, Gerekli bağlantı Internet erişimi (ücretli olabilir), Diğer sistem gereksinimleri Bazı özellikler için Microsoft hesabı gerekir. DVD izlemek, ayrı bir oynatma yazılımı gerektirir.

  • Windows 10, zaten bildiğiniz Windows'u birleştirir ve seveceğiniz harika iyileştirmeler ekler. InstantGo (1) gibi teknolojiler, hızlı bir şekilde açılış yapmanızı ve devam ettirmenizi sağlar. Ayrıca Windows 10, kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmaya yardımcı olmak için her zamankinden daha fazla yerleşik güvenlik özelliğine sahiptir.
  • Aynı anda dört şeyi aynı anda ekrana yerleştirme becerisine sahip bir master gibi çoklu görev. Ekran kalabalıklaşıyor mu? Daha fazla alan kazanmak ve yalnızca istediğiniz öğelerle çalışmak için sanal masaüstleri oluşturun. Ayrıca, tüm bildirimleriniz ve temel ayarlarınız kolay erişilebilen bir ekranda toplanır.
  • Webin sizin çalışma şekliniz üzerinde çalışmasını sağlamak için tasarlanmış tamamen yeni bir tarayıcıdır. Doğrudan web sayfalarına yazın veya yazın ve işaretlemelerinizi başkalarıyla paylaşın. Dikkat dağıtıcı şeyleri temizleyen okuma görünümünü seveceksiniz. Daha hızlı şeyler bulmanıza yardımcı olacak gelişmiş bir adres çubuğu da var.
  • Microsoft Windows 10 Pro. Lisans tipi: Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM), Lisans miktarı: 1 kullanıcı. Minimum sabit disk alanı: 20 GB'a kadar kullanılabilir sabit disk alanı, Minimum RAM: 32 bit için 1 GB RAM; 64 bit için 2 GB, Minimum işlemci hızı: 1 GHz. Dil sürümü: ENG, Varsayılan tarayıcı: Microsoft Edge, Medya tipi: DVD

Not: OEM ve OEI aynı şeydir Başlat menüsü her zamankinden daha iyi ve daha iyi, böylece genişletebilir ve özelleştirebilirsiniz Anahtar Dahil


Ağ dosyalarına, sunuculara ve yazıcılara kolay erişim için işletme veya okul etki alanınıza katılın


Uzak Masaüstü ile giriş yapın ve Hyper-V; BitLocker ve Gelişmiş şifreleme ile sanal makineler oluşturun


Windows 10 OEM, işletim sisteminin tam bir sürümü değil, yükseltme değil OEM işletim sistemi Microsoft tarafından desteklenmiyor. Windows yazılımı Microsoft tarafından sağlanan desteğe sahip olarak edinmek için, lütfen "Perakende" ürünümüzü inceleyin. kurulumdan önce


Windows 10 OEM, yeni bir PC'ye önceden kurulum için tasarlanmıştır ve bir kez yüklendikten sonra başka bir bilgisayara aktarılamaz. NOT: Kurulum, daha önce kurulu başka bir Windows sürümü olmadan temiz (boş) bir makine kullanıldığında mümkündür zarf Ürün Anahtarı Microsoft etiketinde çiziklerin altında

Windows 10 Pro, işletmenizin her yerden mükemmel şeyler yapmasını sağlar ve işletmeniz büyüdükçe ölçeklendirmek için gereken yerleşik esnekliğe sahiptir. Windows 10 Pro verilerinizi korumaya yardımcı olmak için kurumsal düzeyde güvenlik özelliğine sahiptir ve birden fazla kullanıcı için ayarlanması ve yönetilmesi kolaydır. Cihazınızda çalışır, böylece mobil kalabilirsiniz ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için ekibinizi birbirine bağlayan Office 365 (ayrı olarak satılır) ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Uygun fiyatlı, dayanıklı ve çok yönlü Windows 10 Pro cihazları, daha uzun garantiler ve yatırımınızı korumaya yardımcı olacak daha iyi destek ile çalışanlarınızın işleri daha hızlı yapmalarına yardımcı olabilir. Alt çizgi? Doğru araçları varsa, herkes bir şey yapabilir. Windows 10 Pro, işinizi verimli büyümek için konumlandırırken, çalışanlarınızı harika şeyler yapma konusunda yetkilendirir. Bu OEM Sistem Üreticisi Kanalı yazılımının kullanımı, Microsoft OEM Sistem Üreticisi Lisansı'nın koşullarına tabidir. Bu yazılım satış için yeni bir kişisel bilgisayara önceden kurulum için tasarlanmıştır. Bu OEM Sistem Üreticisi Kanalı yazılımı, montajcının Windows yazılımı için son kullanıcı desteği sağlamasını gerektirir ve yüklendikten sonra başka bir bilgisayara aktarılamaz. Microsoft tarafından sağlanan destekle Windows yazılımını edinmek için, lütfen "Perakende" ürün paketinin tamamına bakın.

Windows 10 Pro Temel Özellikler:

  • Kurumsal düzeyde güvenlik ile Windows 10 Home'un tüm özelliklerini içerir
  • Etki Alanına Katılma, Azure AD Katılma ve Grup İlkesi
  • BitLocker ve Gelişmiş şifreleme
  • İşletmeler için Yeni Windows Mağazası
  • Hyper-V ve Sanal makineler için destek
  • Uzak Masaüstü

İYİ

Windows 10, kimseyi yabancılaştırmaksızın PC'ler ve tabletler arasındaki boşluğu kapatır. Yeni işletim sistemi, eski ve yeni Windows özelliklerinin en iyi bitlerini uyumlu bir pakette birleştirirken, Windows 8'in yanlış kullanımlarının neredeyse tümünü düzeltir. Yükseltme işlemi çoğunlukla ağrısız ve çoğu Windows 7 ve 8 kullanıcısı için ücretsiz.

KÖTÜ

Dokunmaya aldırış etmeyenler için yeni özelliklerin çoğu kaybedilecek. Otomatik, zorunlu güncellemeler daha sonra sorunlara yol açabilir. Cortana'nın özellikleri akıllı telefonlar için daha uygundur.

ALT ÇİZGİ

Windows 10, evde tabletler ve geleneksel PC'lerde eşit derecede eşit olan bir işletim sistemi ile bilgi işlem yapmak için zarif, büyük ölçüde geliştirilmiş bir vizyon sunar - ve çoğu kullanıcı için ücretsiz bir yükseltmedir.

Gereksinimler

Windows, Sunucu, Ofis Yazılımı

Skype / E-posta: ritoltech@gmail.com
Model numarası anahtar COA Etiket OEM Perakende kutusu
Windows 7 7 Ev kazan DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
Windows 7 7 Pro kazanın DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
7 Ultimate kazanın DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
Windows 8.1 8.1 Pro kazanın DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
Windows 10 Pro 10 Ev Kazanın DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
10 Pro kazanın DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ
Windows Server Win Server2008 R2 OEM DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
Win Server 2008 R2 kurumsal OEM DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
Win Server 2012 Standardı DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır DAİREMİZ
Win Server 2012 Datacenter DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır DAİREMİZ
Win Server 2012 R2 OEM DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
Win Server 2016 Standart OEM DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
Windows SQL SQL 2012 Standardı DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
SQL 2014 Standardı DAİREMİZ DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır
Ofis 2010 Office 2010 Pro DAİREMİZ Yok hayır Yok hayır Yok hayır
Office 2010 Ev ve Ticaret DAİREMİZ Yok hayır Yok hayır Yok hayır
Office 2011 Mac için Office 2011 Ev ve İş Dünyası DAİREMİZ Yok hayır Yok hayır Yok hayır
Ofis 2013 Office 2013 Pro DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır DAİREMİZ
Office 2013 Pro plus DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır DAİREMİZ
Office 2013 Standardı DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır DAİREMİZ
Office 2013 Ev ve Öğrenci DAİREMİZ Yok hayır Yok hayır DAİREMİZ
Office 2013 Ev ve iş DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır DAİREMİZ
Office 2016 Office 2016 Pro DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır DAİREMİZ
Office 2016 Pro plus DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır DAİREMİZ
Office 2016 Standardı DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır DAİREMİZ
Office 2016 Ev ve Öğrenci DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır DAİREMİZ
Office 2016 Ev ve iş DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır DAİREMİZ
Mac için Office 2016 Ev ve İş DAİREMİZ DAİREMİZ Yok hayır DAİREMİZ

İletişim bilgileri
Ritol technology limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)